Anathema News http://anathema.project-nemesis.cz/novinky/ Poslední novinky ze serveru Anathema Fri, 16 Aug 2019 20:22:25 +0000 csUlduar - Openinghttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=328Fri, 16 Aug 2019 20:22:25 +0000  
Spustili sme pre Vás Ulduar, veríme že si tento najkrajší WoTLK raid užijete a prídete si zaraidovať s nami.
 
Anathema Team. ]]>
Znovuotvorenie Thaddiusahttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=327Wed, 08 May 2019 12:59:21 +0000  
znovu sme pre vás otvorili Thaddiusa v Naxxramase.
 
Pre celý change log sledujte náš discord channel
 
Anathema tím ]]>
Spustenie CoS + Arena Systemhttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=326Wed, 01 May 2019 21:05:53 +0000  
Spustili sme pre Vás veľmi krásny lore dungeon Culling of Stratholme, ktorý prešiel kompletným rescriptom.
Ďalej sme do hry pridali PvP vendora, ktorý bude ponúkať Hateful zbrane (nájdete ho v Dalaran Sewers, pri PvP vendoroch).
Poslednou zmenou, ktorú sme si pre Vás pripravili je plánovaná zmena arena systému, pričom nové arena teamy budú začínať na ratingu 1500, takže odporúčame všetkým zmazať staré arena teamy a vytvoriť si nové.
Plánujeme však aj ďalšie zmeny v oblasti PvP, takže sa určíte máte na čo tešiť.
 
 
Anathema Team ]]>
Change log 15.4.2019http://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=325Mon, 15 Apr 2019 18:07:15 +0000Vážení hráči,
na základe podnetov hráčov sme vykonali nasledovné zmeny:

BG Queue Announcer
Arena Queue Announcer
Dočasne sme vypli SoTA, Alterac Valley, IoC
Crossfaction RDF
Crossfaction Trade
Crossfaction Group
Spustili sme crossfaction Aukciu (Itemy, by sa vám po uplynutí doby mali automaticky vrátiť)

Mnoho ďalších zmien príde čoskoro (Veľa z nich bude zamerané na PvP). ]]>
Rates pres vikendhttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=324Sat, 13 Apr 2019 14:16:33 +0000Jak urcite vite, v patek vecer se mely vracet zpatky puvodni rate ve hre. Po mnohych zadostech jsme se rozhodli, ze tyto rates bude zachovany az do nedele, 14.4.2019 20:00.
Pro pripomenuti, raty vypadaji aktualne takto:

Xp rate (quest i kill) - x5 (puvodne x3)
Gold rate - x2 (puvodne x1)
Rep rate - x3 (puvodne x2)
Drop rate - x2 (puvodne x1)

Zaroven s tim premyslime o navraceni bonus vikendu, kdy jedna urcita skupina ratu bude zvednuta od patecniho vecera do nedelniho vecera. ]]>
135 hodin od spuštěníhttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=323Wed, 10 Apr 2019 13:06:40 +0000 135 hodin od spuštění serveru (10.4. 9:15) je online 117 lidí, registrováno 1226 účtů a vytvořených 2102 postav na kterých jste udělali přes 3200 questů, vylootovali 22 tisíc goldů a strávili ingame dohromady přes 839 hodin.
Jsou pokořeny všechny Realm First! achievementy pro rasy a classy a některé RF achievy pro profese.
Ty, které ještě na pokoření čekají, už mají na mále.
S postavami to v současné chvíli vypadá takto:

665x lvl 20+
339x lvl 40+
174x lvl 60+
51x lvl 80

 
Běhěm dnešního dne (doufejme) spustíme donate, a budou zpřístupněny balíčky VIP a level boosty.
 
V současné chvíli stále usilovně pracujeme na odstranění chyb a nepříjemností, které se po spuštění serveru vyskytly a na spuštění nových věcí, jako např. cross-faction RDF.
 
Jiné věci, jako třeba globální problém s mapami a moby padajícími do textury se nám už povedlo v drtivé většině případů vyřešit.
 
Za Anathema team, Raven
 
  ]]>
Death Knight - Spusteniehttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=322Mon, 08 Apr 2019 23:10:54 +0000 Od štartu servera ubehlo len pár dni a medzi Vami sa našlo par hardcore hráčov, ktorí boli schopní dosiahnuť first realm achievementy v priebehu pár dní po štarte servera.  Za celý PN team, by som im chcel aj touto cestou pogratulovať k jedinečnému achievementu a odmena za to ich určite neminie :)
 
Pôvodný plán pre spustenie DK bol po dosiahnutí všetkých RF class/race achievementov, ale tu dochádza k miernej úprave plánu.  Oficiálne spustenie DK je naplánované na 9.4.2019 o 20:00.
V momente písania tejto novinky, je každý class/race first realm dosiahnutý, až na gnome RF achievement, ale k dosiahnutiu achievu nechýba veľa.
V priebehu týchto dní, bolo vyreportovaných množstvo bugov, problémov, ktoré sa snažíme operatívne riešiť a tým Vám každým dňom ponúknuť lepší a lepší WoTLK zážitok.
Majte prosím na pamäti, že Anathema Reborn využíva úplne nové core, ktoré je stále potrebné opraviť, doladiť a na tom neustále pracujeme.
Ďakujeme, že ste s nami a veríme, že sa uvidíme v raidoch/battlegroundoch.
  ]]>
Uprava ratehttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=321Sat, 06 Apr 2019 21:49:34 +0000 Pred vice nez 24h jsme spustili Anathema Reborn server. Od te doby jsme prisli na spoustu veci, ktere je treba


ve hre opravit nebo upravit. Jednou z techto veci jsou aktualne nastavene raty, ktere jsme prevzali ze stare Anathemy.


Nepocitali jsme s tim, ze se objevi nektere komplikace a proto je treba se jim venovat. Developeri Josy, Raven a JavaScript


se aktualne venuji opravam questu, textur a dalsich reportovanych chyb.


Mezitim jsme se rozhodli, ze docasne upravime rates na serveru takto:


Xp rate (quest i kill) - x5 (puvodne x3)


Gold rate - x2 (puvodne x1)


Rep rate - x3 (puvodne x2)


Drop rate - x2 (puvodne x1)
Zaroven s tim se bude spojovat ingame world chat, tak aby byl cross-faction.
Obe zmeny vychazeji hlavne z pozadavku komunity a budou v platnosti od dnesni pulnoci (6.4.2019 23.59). Velke mnozstvi hracu by si take pralo cross-faction RDF/RBG, takze i toto bude


splneno, a jelikoz zrovna tato funkce na starem serveru byla funkcni, verime, ze spusteni nebude trvat dlouho.

Vsechny novinky a dalsi veci muzete s tymem a jinymi hraci probirat na serverovem Discordu: https://discord.gg/VUC2Paq

Dekujeme, ze jste prisli a verime, ze s nami zustanete. :) Zanedlouho pred Vami bude lezet prvni velka vyzva v podobe otevreneho Naxxramasu.


PS: Upravene rate budou platit az do 12.4 23:00
]]>
Anathema - Registráciehttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=320Tue, 02 Apr 2019 22:54:33 +0000 Registrovať svoj account je možné priamo v sekcii "Začít hrát" alebo pri kliknutí na ODKAZ.


Do hry sa ale dostanete až s oficiálnym spustením serveru, v piatok 5.4.2019 o 18:00.


Tešíme sa na Vás!
Anathema Team. ]]>
Anathema Rebornhttp://anathema.project-nemesis.cz/novinky/?nid=319Mon, 25 Mar 2019 23:47:15 +0000Anathema Reborn
Vážení příznivci WOTLKu a Anathemy,
Jistě jste si všimli, že se v posledních týdnech na oficiální FB stránce PN a také skupině poměrně zvýšila aktivita z naší strany. Vše mělo svůj účel a teď nadešel správný čas vše oznámit.
V posledních několika týdnech a měsících jsme poměrně často dostávali žádosti na obnovení Anathemy a otázky ohledně dění na PN. Díky těmto zprávám jsme se rozhodli znovu Anathemu probudit, tedy, vytvořit projekt Anathema Reborn. Dali jsme dohromady tým zkušených lidi, kteří se kdysi už na Projektu Nemesis podíleli, v čele s Jindem.
Věříme, že s Vámi, našimi hráči, příznivci a přáteli se nám opět podaří Anathemu oživit a zažijeme společně skvělé chvíle při expení, shánění equipu, zlepšování profesi a progresu staronových výzev. Jsme si vědomi toho, že už je to par let od doby, kdy Anathema zažila dobu své největší slávy a hráči, kteří toho byli součástí, jsou dnes dospělí, mají práci, rodinu a hraní už pro ně není takovou prioritou jako kdysi. Za tu dobu jsme se všichni někam posunuli, ale hraní her je také o komunitě skvělých lidi, kteří si spolu rozumí, sdílí spolu čas a své zážitky. Anathema vždy mela skvělou komunitu a věříme, že její čas znovu nastal.
 
Herní svět
Všichni víme, že stara Anathema běžela na patchi 3.3.5a, tedy Wrath of the Lich King. Content byl v samotném závěru, vše již bylo pokořeno, Lich King 25HC i Halion 25HC, lidé měli z velké části HC ICC equip, Shadowmourny běhaly po celém serveru. Totéž platí o poslední PvP sezoně a jejím equipu. A v takovém stavu určitě nelze server restartovat.
Rozhodli jsme se, že pokud máme Anathemu restartovat, tak se vším všudy. Proto proběhne wipe postav. Server běží stále na posledním WOTLK patchi 3.3.5a, avšak content bude zamknut a bude se spouštět postupně, od začátku. To samozřejmě znamená i to, že všechny Realm First achievementy jsou opět ve hře a může je kdokoliv získat.
Pre priaznivcov PVE a aj PVP to znamená mnoho zmien, čo sa týka PVP, bude samozrejme prvá WoTLK PVP season a s ňou adekvátne najviac dostupný deadly gladiator equip.
Pre PVE časť je tu k dispozícii na pokorenie Naxxramas, Obsidian Sanctum, Eye of Eternity, Vault of Archavon (Kde bude dostupný len Archavon). Nastane doba titansteelu 


Progress
Díky wipe bude na serveru v momentě spuštění 0 herních postav. Postup je tedy jednoduchý, vytvořit si postavu, přihlásit se do hry a začít expit. Hned se tedy nabízí možnost získání Realm First za dovršení levelu 80 jako prvnímu vůbec. XP rate zůstanou stále na x3 úrovni, žádná změna zde. Jedna ze změn v této sekci se tyká DK (death knight) classy, která nebude spuštěna ihned. DK bude dostupný až 3 dny po dosáhnutí všech realm first achievementu za získání levelu 80. Přesně datum spuštění DK bude předem oznámeno na všech hlavních komunikačních kanálech.
 
Anathema tým
Jak už jsme psali o pár řádku výše, dali jsme dohromady tým, který má s PN a AN zkušenosti, a na který se můžeme spolehnout. Vlastníkem stále zůstává všem dobře známý Jind. Pozice Head GM bude zrušena a její povinnosti a práva budou spojeny s pozicí Administrátora, o kterou se budou se dělit Raikin a Lape. Mezi GM se pak zařadí Solved, Vir a Rodox, EM pozici bude zastupovat Narthen. Developeři si ještě nevybrali své nicky, takže jejich oznámení přijde později. V případě, že bude potřeba tým rozšířit, pak určitě vyhlásíme veřejný nábor.
 
Pravidla
Pravidla serveru jako takového se téměř upravovat nebudou, avšak určitě k pár menším změnám dojde. Kde se ovšem budou odehrávat větší změny, jsou pravidla ingame channelu. Zde se bude odehrávat daleko méně moderování, než jste byli zvyklí, každopádně určitě nebudou kanály úplně bez pravidel. Vše bude upřesněno na Anathema webu před spuštěním serveru.
 
Komunikační kanály
Největší novinkou je spuštění oficiálního Anathema Discord serveru, který naleznete zde:
Web serveru bude sloužit jako hlavní zdroj informaci ohledně novinek, GM tymu, eventu a dalších věci. Discord bude zastávat stejnou funkci, navíc zde budete mít možnost kontaktovat primo online cleny Anathema tymu v případě, že to bude urgentní.
Fórum zůstane zachováno, avšak bude sloužit pro report bugu ve hře a řešení věci, které potřebují větší diskuzi. TeamSpeak (ts.guildweb.cz) také zůstává zachován a máte možnost se na něj kdykoliv připojit.
 
Oficiální spuštění serveru
A na závěr si musíme říct, kdy vlastně bude server znovu spuštěn. Předpokládané spuštění serveru je 5. 4. 2019 v 18:00, tento čas se může ještě změnit (+-2 dny), pokud by se tak mělo stát, ihned o tom budete informováni. Všechny další informace ohledně doladění pravidel, novinek ohledně serveru a dalších věci naleznete v příštích dnech na Anathema webu, Discordu a foru.
Za cely Anathema tým
Raikin a Lape ]]>