ANATHEMA

Anathema Reborn25.03. 2019, 23:47:15 od Lape

Anathema Reborn

Vážení příznivci WOTLKu a Anathemy,

Jistě jste si všimli, že se v posledních týdnech na oficiální FB stránce PN a také skupině poměrně zvýšila aktivita z naší strany. Vše mělo svůj účel a teď nadešel správný čas vše oznámit.

V posledních několika týdnech a měsících jsme poměrně často dostávali žádosti na obnovení Anathemy a otázky ohledně dění na PN. Díky těmto zprávám jsme se rozhodli znovu Anathemu probudit, tedy, vytvořit projekt Anathema Reborn. Dali jsme dohromady tým zkušených lidi, kteří se kdysi už na Projektu Nemesis podíleli, v čele s Jindem.

Věříme, že s Vámi, našimi hráči, příznivci a přáteli se nám opět podaří Anathemu oživit a zažijeme společně skvělé chvíle při expení, shánění equipu, zlepšování profesi a progresu staronových výzev. Jsme si vědomi toho, že už je to par let od doby, kdy Anathema zažila dobu své největší slávy a hráči, kteří toho byli součástí, jsou dnes dospělí, mají práci, rodinu a hraní už pro ně není takovou prioritou jako kdysi. Za tu dobu jsme se všichni někam posunuli, ale hraní her je také o komunitě skvělých lidi, kteří si spolu rozumí, sdílí spolu čas a své zážitky. Anathema vždy mela skvělou komunitu a věříme, že její čas znovu nastal.

 

Herní svět
Všichni víme, že stara Anathema běžela na patchi 3.3.5a, tedy Wrath of the Lich King. Content byl v samotném závěru, vše již bylo pokořeno, Lich King 25HC i Halion 25HC, lidé měli z velké části HC ICC equip, Shadowmourny běhaly po celém serveru. Totéž platí o poslední PvP sezoně a jejím equipu. A v takovém stavu určitě nelze server restartovat.
Rozhodli jsme se, že pokud máme Anathemu restartovat, tak se vším všudy. Proto proběhne wipe postav. Server běží stále na posledním WOTLK patchi 3.3.5a, avšak content bude zamknut a bude se spouštět postupně, od začátku. To samozřejmě znamená i to, že všechny Realm First achievementy jsou opět ve hře a může je kdokoliv získat.
Pre priaznivcov PVE a aj PVP to znamená mnoho zmien, čo sa týka PVP, bude samozrejme prvá WoTLK PVP season a s ňou adekvátne najviac dostupný deadly gladiator equip.
Pre PVE časť je tu k dispozícii na pokorenie Naxxramas, Obsidian Sanctum, Eye of Eternity, Vault of Archavon (Kde bude dostupný len Archavon). Nastane doba titansteelu 


Progress
Díky wipe bude na serveru v momentě spuštění 0 herních postav. Postup je tedy jednoduchý, vytvořit si postavu, přihlásit se do hry a začít expit. Hned se tedy nabízí možnost získání Realm First za dovršení levelu 80 jako prvnímu vůbec. XP rate zůstanou stále na x3 úrovni, žádná změna zde. Jedna ze změn v této sekci se tyká DK (death knight) classy, která nebude spuštěna ihned. DK bude dostupný až 3 dny po dosáhnutí všech realm first achievementu za získání levelu 80. Přesně datum spuštění DK bude předem oznámeno na všech hlavních komunikačních kanálech.

 

Anathema tým
Jak už jsme psali o pár řádku výše, dali jsme dohromady tým, který má s PN a AN zkušenosti, a na který se můžeme spolehnout. Vlastníkem stále zůstává všem dobře známý Jind. Pozice Head GM bude zrušena a její povinnosti a práva budou spojeny s pozicí Administrátora, o kterou se budou se dělit Raikin a Lape. Mezi GM se pak zařadí Solved, Vir a Rodox, EM pozici bude zastupovat Narthen. Developeři si ještě nevybrali své nicky, takže jejich oznámení přijde později. V případě, že bude potřeba tým rozšířit, pak určitě vyhlásíme veřejný nábor.

 

Pravidla
Pravidla serveru jako takového se téměř upravovat nebudou, avšak určitě k pár menším změnám dojde. Kde se ovšem budou odehrávat větší změny, jsou pravidla ingame channelu. Zde se bude odehrávat daleko méně moderování, než jste byli zvyklí, každopádně určitě nebudou kanály úplně bez pravidel. Vše bude upřesněno na Anathema webu před spuštěním serveru.

 

Komunikační kanály
Největší novinkou je spuštění oficiálního Anathema Discord serveru, který naleznete zde:
Web serveru bude sloužit jako hlavní zdroj informaci ohledně novinek, GM tymu, eventu a dalších věci. Discord bude zastávat stejnou funkci, navíc zde budete mít možnost kontaktovat primo online cleny Anathema tymu v případě, že to bude urgentní.

Fórum zůstane zachováno, avšak bude sloužit pro report bugu ve hře a řešení věci, které potřebují větší diskuzi. TeamSpeak (ts.guildweb.cz) také zůstává zachován a máte možnost se na něj kdykoliv připojit.

 

Oficiální spuštění serveru
A na závěr si musíme říct, kdy vlastně bude server znovu spuštěn. Předpokládané spuštění serveru je 5. 4. 2019 v 18:00, tento čas se může ještě změnit (+-2 dny), pokud by se tak mělo stát, ihned o tom budete informováni. Všechny další informace ohledně doladění pravidel, novinek ohledně serveru a dalších věci naleznete v příštích dnech na Anathema webu, Discordu a foru.

Za cely Anathema tým
Raikin a Lape


green realm iconInformace o serveru

World server:Online
Login server:Online
Online Hráčů:5
Aliance:1
Horda:4


Reklama


Náhodné video

Valithria Dreamwalker 25 normal
Náhodné video


Reklama


Project-Nemesis logo