ANATHEMA

Nábor do GM týmu21.12. 2015, 14:14:37 od Rodoks

Vážení hráči,
dovoluji si vyhlásit oficiální nábor na post GM. Hledáme nové kolegy z důvodu vyřazení několika GM v posledních týdnech.

Hledáme: 2 ingame GMs

Požadavky:
Vyžadujeme trpělivost, spolehlivost, pečlivost a slušné chování. Schopnost pracovat jako člen teamu je samozřejmostí. Práce GM není lehká a nečekejte za ni 100% uznání ze stran komunity. Pokud jste někdy v minulosti už podávali přihlášku, neznamená to, že od té doby nemáte šanci uspět. Podejte přihlášku znovu a zkuste svou šanci, třeba bude právě ta Vaše přihláška nejlepší.

Ingame gm (2)
  • Věk 17+
  • Znalosti herního světa
  • Základní znalosti příkazů
  • Perfektní čeština (slovenština)
  • Angličtina na takové úrovni, abyste byli schopni přeložit spelly, komentáře na wowheadu atp.
  • Aktivita (každodenní)
  • Chuť aspoň jednou za čas udělat nějaký event/minievent (HaS, čísla, 1v1 PvP, ...)
  • POVINNOSTÍ je každodenní přítomnost a komunikace na SKYPE (pokud toto nemůžete zaručit, ani přihlášku neodesílejte)


Své přihlášky zasílejte na email anabor@project-nemesis.cz ve srozumitelném formátu. Ti, jež nevyhovují byť jen jedné z podmínek, prosím, nezasílejte přihlášku vůbec. Pokud nebudou zájemci o post vyhovovat, nemusí být přijat ani jeden. Nábor je otevřen do STREDY 16.03.2016, ale může být uzavřen i dříve. Stejně tak platí i opak, že nábor může být prodloužen, v případě nutnosti. Pokud se tak stane, dopředu tuto informaci oznámíme.
Nezapomínejte prosím, že u mnoho z Vás je právě tato přihláška prvotním představením Vaší osoby a vytváří se díky ní první názory na Vás, proto si na ni, prosím, dejte opravdu záležet. Vždy je dobré, pokud má přihláška i nějakou strukturu jako jsou odstavce, body atp.

Prosím, do příspěvků pište jméno, věk, herní postavu, kontakt (Skype - povinnost), vaše zkušenosti a reference a něco o sobě. Jestliže jste působili na jiných serverech ve funkci EM/GM/HGM/Admina, uveďte tento server, Vaši původní funkci a skutečný nick, za který jste tuto funkci vykonávali.
Samozřejmě i pokud nemáte zkušenosti s postem, máte šanci uspět, proto to předem nevzdávejte.
Vybraný uchádzač o post GM bude podrobený dôkladnému testu.

Za GM team
HeadGM Rodox

green realm iconInformace o serveru

World server:Online
Login server:Online
Online Hráčů:1
Aliance:0
Horda:1


Reklama


Náhodné video

Making of Project-Nemesis Trailer
Náhodné video


Reklama


Project-Nemesis logo