ANATHEMA

Oznámení - Zavedenie Guild House26.07. 2015, 22:04:21 od Rodoks

Vážení hráči,

na náš server byla nahozena série asi 26 questů, která vede k získání Guild House tokenu. Za tento token budete moci získat pozemek na svůj vlastní Guild House. Pozemek se bude nacházet na běžně nepřístupných místech, jako například Hyjal, Troll village, Azshara creater a další. Pozemek nebude možno koupit v lokaci Emerald dream, ani na GM islandu.

Při plnění této série budete cestovat v čase do minulosti, protože si projdete některé TBC i Classic raidy. Zaplatíte spousty goldů, protože vlastní domov není levná záležitost. Nemluvě o tom, že kvůli vlastnímu pozemku a stavebnímu povolení budete muset zaplatit pár lidem, kteří mají rádi drahé kameny, pijí lektvary nebo hledají květiny na svou zahrádku.

Při plnění této série se vám určitě bude hodit pomoc spoluhráčů z vaší Guildy, ať už se jedná o sbírání materiálu nebo o prokazování síly guildy při zabíjení bossů. Objeví se nám zde i téměř legendární osobnost v oblasti CZ/SK wow scény.

Až bude guilda vlastnit pozemek, musí si koupit samotný Guild House a doplňky – objekty, NPC. Ty budou k dispozici za novou měnu a jejich výběr bude opravdu velký.

Doufáme, že si plnění těchto úkolů společně s pomocí vaší Guildy užijete a přejeme Vám hodně štěstí!
Za AN GMT

HeadGM Rodox


Podpořte Nás

anathema banner

anathema

equilibrium

gigafun

cataclysm

planyx

green realm iconInformace o serveru

World server:Online
Login server:Online
Online Hráčů:47
Aliance:20
Horda:27
Uptime:
Poslední update:18. 06. 2015
Přepočet AP:31. 08. 00:04
Víkend:+ Reputace
Bitva o Wintergrasp:Neprobíhá
   Ovládá:Horda
   Start za:2h 1m


Reklama


Náhodné video

Rapid Evolution - The Storming of the Stormwind p.1
Náhodné video


Reklama


Project-Nemesis logo