ANATHEMA

Guild house, CFRDF, solo log 3v3, arena spectator18.01. 2015, 23:12:38 od RaikinRSS Feed

Hlasování o GH je na této stránce: http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?34924-Guild-house-CFRDF-solo-log-3v3-arena-spectator

Vážení hráči,

na následující dny a týdny jsme si pro Vás připravili opět několik novinek. 

Vyslyšeli jsme volání těch z Vás, kteří chtějí aktuální update logy (changelogy). Kdykoliv se nahodí větší množství oprav nebo se během nějaké doby nahodí menší množství oprav postupně, tak Vás o tom budeme informovat zde na fóru v topicu Anathema Changelog [Pravidelně aktualizovaný - datum posledního update] a samozřejmě zároveň s postnutím na forum se vše aktualizuje i na webu v sekci O serveru - Update log.

Frytík pro Vás připravil implementaci Cross-faction Random Dungeon Finder (CFRDF). Fungovat bude naprosto stejně, jako teď už fungující CFRBG, takže by to nemělo být v podstatě nic tak nového. Slibujeme si od toho větší logování RDF, respektive snížení času, než bude RDF lognuto. 

Je zde na fóru topic, kde se probíralo i téma 1v1 arén, případně solo logování 3v3. Zvolili jsme druhou variantu, která je taktéž skoro připravena ke spuštění. Bohužel toto NELZE detailně otestovat na local serverech, případně na PTR atp., takže, prosím, buďte shovívaví a mějte po nahození této feature trpělivost. Očekáváme nějaké crashe a případně restarty na okamžité nahazování hotfixů, případně častější lagování serveru (díky častým kompilacím), asi po dobu jednoho, max dvou dnů po spuštění.
Solo log 3v3 bude kompletně nahrazovat 5v5 arény. 

S tímto také příchází arena spectator, který budete moci využívat přes náš addon. Každý, kdo si addon stáhne, bude moci pozorovat jakoukoliv probíhající arénu, bude moci vidět všechny aury, všechny spelly, snad i všechny hodnoty. Více o solo 3v3 a arena spectator addonu se dozvíte v následujících dnech, resp. po jejich nahození.

Předposlední věcí, kterou bych chtěl sdělit je to, že jsme se v týmu jednohlasně shodli na obnovení guild housů.
Měli bychom v plánu opět zavést GH, ale trochu jinak, než jak fungovaly minule. Rádi bychom, aby začátek byl podobný, tedy nějakou formou chain qstu, avšak chtěli bychom, aby existovaly možnosti dokoupit si do GH nové věci - budovy, npc, aj. - samozřejmě by byly zavedeny nějaké poplatky za vedení GH, tedy jakýsi nájem. Byli bychom rádi, kdyby GH nebyl jistotou, abyste ho mohli ztratit, abyste se museli snažit a něco udělat pro jeho udržení. Aby byla nějaká šance (ač malá), aby Vám byl GH přebrát guildou, která GH nedisponuje. Aby bylo možno realizovat nějaké GH eventy. Vzhledem k novému core jsou možnosti daleko, daleko větší než posledně a rádi bychom to uvedli v realitu. Zkrátka, hlasujte v anketě, zda-li vůbec se máme touto možností v týmu dále zabývat nebo zda to nemá cenu. 


Poslední věcí je fakt, že pracujeme na zavedení nové měny do hry. Tato měna by měla přímo souviset s případnými GH a jinými věcmi. Zatím je to pouze jako teorie a nic dále prozrazovat nebudeme.

Za AN GMT,

HeadGM Raikin


ReklamaStarší novinky

Update serveru18.01. 2015, 12:48:59 od Raikin

Proběhl update serveru, více informací naleznete v sekci update log.

Update serveru18.01. 2015, 12:48:25 od Raikin

Proběhl update serveru, více informací naleznete v sekci update log.

Vánoční kníz30.12. 2014, 14:18:58 od Raikin

Vánoční kvíz můžete vyplňovat do 1. 1. 2015, přesně do 22:00, poté nebude už kvíz zaznamenávat jakékoliv odpovědi.

Vánoční Anathemácký kvíz a další elfoviny :)24.12. 2014, 11:24:58 od Raikin

Vážení hráči,

za celý Anathema GMt a Dev tým bych Vám rád popřál šťastné a veselé Vánoce. Přeji Vám, ať dostanete spoustu dárku, pořádně si užijete vánoční pohodu, strávíte co nejvíce času se svými blízkými a snad se zastavíte na nějaký čas i nás, na Anathemě.

Každopádně jak jsem už někde někdy napsal, dnes na Vás čeká pár eventů. Jeden outgame a dva ingame. 

Outgame eventem je náš Vánoční Anathemácký kvíz. Elfové se bohužel usídlili v naší serverovně a zamíchali si tam otázky navíc, které se zrovna moc historie Warcraftu a WoW netýkají. Avšak věřím, že si s tím poradíte. Odměny dopředu sdělovat nebudu  Budou se odvíjet od toho, kolik lidí se přihlásí, v případě nízkého počtu zúčastněných je možné, že odměnu obdrží všichni, kteří vše správně odpoví. Pokud bude odpovědí hodně, možná dáme do hry nějaké hodně cenné věci. 
http://goo.gl/forms/zTW005j2qs

Co se ingame eventů týče, jedná se o skákačku s 3 questy a následně o vánoční chain quest. Online by měly být během dnešního dne nebo dne zítřejšího. Věříme, že u skákačky nebudete podvádět, jak se tomu stalo minule a bany si odneslo asi 80 accountů za telehack nebo flyhack. 

A jak už před pár minutami zmínil Rodox ingame, Elfové si v serverovně pěkně hrají, takže se jim nějakou náhodou podařilo zvednout všechny rate na double (drop, XP, honor i reputation), kdo ví, jak dlouho jim vánoční nálada zůstane.

Takže ještě jednou, šťastné a veselé Vánoce Vám přeje Váš AN GM/DEV tým.

Update serveru23.12. 2014, 23:25:10 od Raikin

Proběhl update serveru, více informací naleznete v sekci update log.

Dodatek k amnestii23.12. 2014, 21:59:31 od Raikin

Accounty, které dostaly ban před 6. měsícem roku 2014 a vztahuje se na ně amnestie, budou mít na 99% locknuté všechny charaktery na accountu. Z jistých technických důvodů, za které může zavedení aukce postav, bylo nutné všechny takovéto chary zabanovat. 
Tudíž, koho se tato situace týká, je nutné, aby INGAME nebo zde na FORU, případně na projektovém FB, vyhledal GM, sdělil mu název accountu a to, že se na něj vztahuje amnestie. GM poté provede potřebné úkony a postavy na accountu uvolní.

Děkuji za pochopení.

Head GM Raikin

Realm First: Algalon! a další změny23.12. 2014, 21:33:34 od Raikin

Vážení hráči, 

někteří z Vás si jistě všimli, že Algalon v Ulduaru byl uzavřen, ač se k němu některé guildy dostaly a málem se jim započítal slain. 
Tímto tedy bychom rádi oznámili, že Algalon bude přístupný ke slainu v dalším ID-týdnu, konkrétně 27. 12. 2014 přesně v 15:00.
Yogg-Saron i nadále zůstává nedostupný, jelikož jeho skripty nejsou dokončeny.

Dále je zde zpráva s pár novinkami od Frytika:

 
Citace Původně odeslal Frytik (korektura by Popanek)
Milí hráči,
s novým core přichází i nové funkce a itemy. Jednou z těchto zajímavých funkcí je "Guild Leveling" systém. Svou guildu můžete tak expit a získavat výhodné bonusy, které vám pomohou například při těžké finanční situaci - "Low Cost Repair" bonus - to znamená, že opravy za vaše vybavení budou stát o něco méně. Mezi další bonusy patří třeba více honorů, více reputace, vyšší rychlost na mountovi, rychlejší expení, bonusové goldy do guild banky a další!
Novými itemy jsou itemy ulehčující hru, například "Arena Battlemaster Summoner", který přivolá npc, u kterého se budete moci lognout do arén, "Guild Vault Mobile", tato věc vám umožní přístup do guild banky, ať už jste kdekoliv.

Guild Vault Mobile a Arena Battlemaster Summoner budou v následujících hodinách umístěni do Ghloooma, odkud si je budete moci koupit. 

Dále byl vytvořen PvP channel, kde systém informuje a queue v arénách a BG.

Taky bych rád zmínil fakt, že v následujících dnech budou velmi proměnlivé rate, například dnes je DOUBLE HONOR, zítra bude zase něco jiného nahozeno (někdy během dne). 

Posledním bodem tohoto topicu je ban amnestie. Právě v tento moment byly odbánovány všechny accounty, které neměly v reasonu banu slovo neodbanovatelné nebo podvod. Pokud něco z toho v reasonu account má, UB nedostal. Taktéž se amnestie NEtýká IP banů. 
Celkem bylo odbanováno 2531 accountů, kde většinou byly bany za flyhack, veřejnou výměnu postav nebo i nadávky na GMt. Accounty, resp jejich správci, který se amnestie netýká si mohou podat žádost o UB, kdy během Vánoc s nimi bude nakládáno poněkud benevolentněji, jestliže to bude na místě a bude připadat v úvahu jakákoliv změna trestu.

A během zítřka (24. 12) Vás čekají další věci  

Za AN GMT
Head GM Raikin

Update serveru23.12. 2014, 19:43:07 od Faelon

Proběhl update serveru, více informací naleznete v sekci update log.

Server down!19.12. 2014, 23:01:24 od Mahori

Vážení hráči právě probíhá to, nač jsme všichni dlouho čekali. V tomto příspěvku vás budeme informovat o průběhu updatu.

23:00 - Server down; Vytváření záloh.

23:10 - Zálohy vytvořeny, proběhl update char db.

23:23 - Proběhla příprava nového core.

23:34 - Probíhá testování spuštění core.

Update completed!

23:43 - Server ONLINE

23:50 - Server DOWN, oprava transmog.

0:06 - Server opět ONLINE, ráno proběhne fix získaných titulů (získané bugem způsobeným updatem), budou odebrány. Z tohoto důvodu prosím, aby jste nedělali nic za co můžete získat tituly. Ráno bude taktéž proveden fix transmog - proto prosíme, ať raději nekupujete další transmog.

0:56 - Jelikož server padnul tak oprava transmogu již byla nahozena. Pád byl kvůli chybě v Toch(řešení crashe má nyní nejvyšší prioritu)-toch prozatim zavřeno. Donesly se nám zprávy, že zmizely itemy z aukcí. Faelon se na to ráno podíva spolu s řešením titulů.

8:41: Restart - bug titulu opraven, nyni muzete bezpecne ziskavat tituly, uz se zadne ubirat ani pridavat neubdou. Opraven teleport do WG, opraveny crashe, opraveno posilani itemu horde pro vip(a i aby horda byla videt ve who) 

Nasazení NEW CORE19.12. 2014, 15:39:07 od Virr

Vážení hráči, 
dnes k tomu konečně dochází. Dnes zhruba ve 23:00 bude server shozen a vypnut. Důvodem je už zmiňované nasazení nového jádra, které se sebou přináší nové možnosti, prvky, příkazy (pro GMt) a jiné věci. 

Toto jádro bylo dlouhou dobu testováno na local serverech našimi testery, kteří pochází z řad hráčů. Byly kompletně otestovány všechny classy a jejich specy, všechny WoTLK instance a velká řada questů. Naprostá většina problematických věcí z aktuálního core byla na novém core opravena případně nově nascriptována. Doufáme tedy, že po funkční stránce se stav serveru výrazně vylepší. 

Samozřejmě nejsme tak naivní, abychom si mysleli, že nové core je dokonalé, bezchybné a není na něm potřeba další práce. Naopak víme, že je nedokonalé, ale vzhledem ke své aktuálnosti a struktuře je možné daleko snadněji dělat opravy, tak jak by měly být a není třeba většinu věcí takzvaně "hacknout". 

Jestliže tedy naleznete ve hře nějakou chybu, neváhejte ji nahlásit! ALE NE NA FORUM!!! Reportovat musíte už na Vám známý bugtracker AN wowheadu. 
Na tento bugtracker se přihlašujte pomocí loginu, který máte ZDE na foru. Na tomto videu můžete vidět podrobný návod, jak nějaký bug nahlásit:
http://wowhead.project-nemesis.cz/an/

https://www.youtube.com/watch?v=QyKNchhFDVQ

Prvně tedy přijde někdy kolem 23 hodiny večerní shození serveru a jeho opětovné nenaběhnutí. Před tímto shutdownem by se mělo ingame vyskytovat upozornění na to, co se bude dít. Poté Vás bude Faelon s Frytikem zde v tomto topicu informovat o tom, co se právě děje, o časových informacích a o tom, co se bude dít potom. 


Absolutně nevíme, jak se nové core bude po nasazení chovat vzhledem k online stavu. Při testování (max. 30 lidí online) bylo core stabilní, ale nemůžeme vědět, jak to bude vypadat při vyšším online stavu a zároveň třeba při vyšším uptime. Proto Vás prosíme o pochopení při případné nestabilitě. 

Za AN GMt
HeadGM Raikin

Nábor do GM týmu14.12. 2014, 15:48:27 od Raikin

Vážení hráči, 
dovoluji si po zhruba půl roce vyhlásit oficiální nábor na post GM. Hledáme nové kolegy z důvodu vyřazení 3 GM v posledním týdnu a také proto, že přichází období Vánoc a rádi bychom hlavně v této době chtěli ingame poskytovat plnou podporu - vzhledem k nasazení nového core.

Hledáme: 2-4 ingame GMs

Požadavky:
Vyžadujeme trpělivost, spolehlivost, pečlivost a slušné chování. Schopnost pracovat jako člen teamu je samozřejmostí. Práce GM není lehká a nečekejte za ni 100% uznání ze stran komunity. Pokud jste někdy v minulosti už podávali přihlášku, neznamená to, že od té doby nemáte šanci uspět. Podejte přihlášku znovu a zkuste svou šanci, třeba bude právě ta Vaše přihláška nejlepší.

Ingame gm (2-4)

 • Věk 17+
 • Znalosti herního světa
 • Základní znalosti příkazů
 • Perfektní čeština (slovenština)
 • Angličtina na takové úrovni, abyste byli schopni přeložit spelly, komentáře na wowheadu atp.
 • Aktivita (nejlépe každodenní)
 • Chuť aspoň jednou za čas udělat nějaký event/minievent (HaS, čísla, 1v1 PvP, ...)Své přihlášky zasílejte na email anabor@project-nemesis.cz ve srozumitelném formátu. Ti, jež nevyhovují byť jen jedné z podmínek, prosím, nezasílejte přihlášku vůbec. Pokud nebudou zájemci o post vyhovovat, nemusí být přijat ani jeden. Nábor je otevřen do pátku 19. prosince, 20:00, ale může být uzavřen i dříve. Stejně tak platí i opak, že nábor může být prodloužen v případě nutnosti. Pokud se tak stane, dopředu tuto informaci oznámíme.
Nezapomínejte prosím, že u mnoho z Vás je právě tato přihláška prvotním představením Vaší osoby a vytváří se díky ní první názory na Vás, proto si na ni, prosím, dejte opravdu záležet. Vždy je dobré, pokud má přihláška i nějakou strukturu jako jsou odstavce, body atp.

Prosím, do příspěvků pište jméno, věk, herní postavu, kontakt (Skype - povinnost), vaše zkušenosti a reference a něco o sobě. Jestliže jste působili na jiných serverech ve funkci EM/GM/HGM/Admina, uveďte tento server, Vaši původní funkci a skutečný nick, za který jste tuto funkci vykonávali.
Samozřejmě i pokud nemáte zkušenosti s postem, máte šanci uspět, proto to předem nevzdávejte.


Za GM team
HeadGM Raikin

Ochrana login údajů!11.12. 2014, 21:49:17 od Raikin

Vážení hráči,
dnes se ingame několikrát našel člověk, který se od některých z Vás snažil vymanit Vaše login údaje.
Používal k tomu jako prostředek nepravou webovou stránku velmi špatně kopírující donate, jejíž doména má sídlo ve Španělsku. Odůvodňoval to tím, že po zadání přístupových údajů dostanete určitý obnos NC (Nemesis Credit) do donate ZDARMA.

Ovšemže tomu tak NENÍ! Je to pouhý podvod a doufám, že jste mu nikdo nenaletěli.

NIKDY NIKOMU NEDÁVEJTE své přístupové údaje. Nikdy nemůžete vědět, co se poté stane, komu je ten člověk v jakémkoliv psychickém rozpoložení předá, kdo si je od něj vezme, kdo si je od něj třeba koupí (ano, i takové případy už byly). NIKDO z GMT a obecně celého PN týmu po Vás NIKDY nemůže chtít Vaše přístupové údaje. Jestliže se tak stane, prosím o okamžité nahlášení buď na foru (topic/PM) nebo na raikin@project-nemesis.cz.

Vánoce, Vánoce ... se blíží01.12. 2014, 22:44:39 od Raikin


Vážení hráči,
jak už nadpis tohoto tématu napovídá, blíží se nám období Vánoc, s nimi spojené prázdniny pro školáky/studenty a obecně čas, kdy by lidé měli být více spolu, měli by mít více volného času na sebe a své blízké. Pro Ty z vás, kteří hodlají strávit alespoň část tohoto období na Anathemě, máme přichystáno několik překvapení. 

Jedním z nich je speciální vánoční ingame event, na kterém se pobavíte, vyzkoušíte si své schopnosti a získáte šanci obdržet mnoho skvělý dárků pro své postavy! 

Samozřejmě, že si jistí tvorové budou pohrávat s nastavením Anathemy a budou velmi proměnlivé rate. Dále mimo ingame event Vás bude čekat jeden outgame event, který prověří Vaši inteligenci, vědomosti a kreativitu, opět samozřejmě za hodnotné odměny. 

A jestliže jste někdy v minulosti byli trestáni za prohřešky proti pravidlům, obdrželi jste ban, ale nezakoupili jste si UB, byla Vám zamítnuta žádost o UB nebo zkrátka jste na takový account zanevřeli, i v tomto případě pro Vás máme nachystáno překvapení.


Doufáme tedy, že se na serveru během Vánočních svátků zastavíte a vyzkoušíte si, co je zde nového, jiného, nevšedního. A abych nezapomněl, je zde ještě jedna novinka, která Vás čeká a určitě nemine ještě do Vánoc. Ale nebudu nic prozrazovat, však sami uvidíte. 

Za Anathema GM tým,

Head GM RaikinNabídka free guild migrace30.10. 2014, 22:28:51 od Raikin

Vážení hráči,
v posledních několika měsících a týdnech se postupně čím dál tím více potýkáme s nevyvážeností frakcí na serveru. Celkový poměr už dosáhl docela velkého rozdílu, kdy 58.98% 80lvl postav, lognutých za poslední měsíc je horde side.

Rozhodli jsme se tedy, že nebudeme povolovat obecnou free migraci, jak se tomu stávalo, ale chceme tedy uvést v platnost nabídku pro horde guildy. 

Tato nabídka obsahuje pro guildu - migraci všech členů guildy k alianci, přenos obsahu guildbanky, možná změna jména guildy. Není možné zajistit přenos guild note a player note. Pro hráče je v migraci zahrnutá možná změna vzhledu, nicku a rasy samozřejmě.

Podmínky jsou v celku jednoduché. Guilda musí být orientovaná na 80lvl hráče, s otevřeným náborem a měla by aktivně raidovat. Podmínkou také je, že se guilda jako celek nesmí po dobu 5 měsíců vrátit na hordu.

Po domluvě je možná i nějaká odměna za ochotu, snahu a rychlost.

Pokud máte jako guilda o tuto migraci zájem, můžete mě kontaktovat zde na fóru v PM nebo na raikin@project-nemesis.cz. Nejvhodnější by bylo, kdyby mě kontaktoval GuM, případně někdo pověřený z vedení guildy.

Za AN GMT

Head GM Raikin

2. Battleground Season + vyhlášení BG S130.10. 2014, 19:04:42 od Raikin

Vážení hráči,
začněme tedy už rovnou tím, že si vyhlásíme výherce odměn z první battleground sezóny, která před pár dny skončila. Stav tedy vypadá takto:

1.Titul Battlemaster + 500 AC + výběr ze tří companionů, viz. http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=33057http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=69536http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=62564 - Cicinka
2.Titul Battlemaster + 450 AC + výběr ze tří companionů, viz. http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=33057http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=69536http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=62564 - Sarkofagg
3.Titul Battlemaster + 400 AC + výběr ze tří companionů, viz. http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=33057http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=69536http://wowhead.project-nemesis.cz/an/?spell=62564 - Kaktusqwete
4. 400 AC - Aries
5. 400 AC - Rosswel
6. 350 AC - Craif
7. 350 AC - Roxxi
8. 300 AC - Vistak
9. 300 AC - Brisingr
10. 300 AC - Dexy
24. 250 AC - Throller
25. 250 AC - Jeniicek
49. 200 AC - Whirlpool + Elenie (z důvodu stejné počtu HK)
50. 200 AC - Maggor
74. 150 AC - Slejak
75. 150 AC - Saritak
99. 100 AC - Ulicnikos
100. 100 AC - Morn

AC byly odeslány v tento moment. První tři, tedy hráče Cicinka, Sarkofagg a Kaktusqwete poprosím, aby si napsali ingame ticket s tím, že jsou výherci 1. BG sezóny a uvedli, na jakém místě se umístili. 

Druhá sezóna se bude odehrávat ve stejném stylu, jako ta první.
Začátek BG S2: 2. 11. 2014 21:00
Konec BG S2: 4. 1. 2015 21:00
Začátek BG S3: 8. 1. 2015 21:00


Problémem v této sezóně bude fakt, že se během ní bude nahazovat slibované nové core na AN, takže je možné, že z dojde k posunutí konce sezóny kvůli různým nepříjemnostem a nepředvídatelným akcím. 

Odměny prozatím zůstávají stejné jako v této sezóně, ale pravděpodobně se v jejím průběhu budou měnit. Snažíme se pro Vás tuto "soutěž" zatraktivnit. Uvažujeme tedy o možnosti odměnění více hráčů a případném scalování výhry v případě, že se hráč i v nadcházející sezóně umístí do určitého místa nebo v nějakém rozsahu oproti sezóně předcházející. O všech těchto případných změnách Vás budeme s dostatečným předstihem informovat. 

Opět musím zdůraznit, že při startu nové sezóny se NEBUDE mazat lifetime ani žádná jeho část. Pouze se resetuje počítadlo na webu, které bude zaznamenávat HK od konkrétního data a hodiny až po konec sezóny.

Připomínky k sezóně, případně nápady a návrhy mi můžete posílat do PM.

Děkuji všem zúčastněným a přeji všem hodně štěstí v nadcházející sezóně. 

Za AN GMT
Head GM Raikin

Changelog Anathema Public Test Realm23.10. 2014, 22:10:49 od Raikin

(screeny a videa jsou viditelné POUZE v TOMTO forum topicu)

Vážení hráči,
rádi bychom vám přiblížili průběh práce na připravovaném novém core aktuálním update logem (listem oprav):


Všeobecné opravy

 • Veľkou vecou ktorá pribudla na novom core je Recast Navigation
  / Je to systém kde creatura alebo pet si hľadajú cestu namiesto toho aby prechádzali cez textúry. Tento systém bude veľmi nápomocný ako už v PVP tak aj v PVE /
   
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Taktiež veľkým bonusom je prepočet všetkých statov pre petov. Peti teraz nadobúdajú korektné HP, Attack power, Hit rating.

Dungeony a raidy

 • Väčšina dungov a raidov boli prepísané od základu.

  Icecrown Citadel:
  Všetci bossovia boli prepísaný od základu:
  Oprava trap v ICC - Rogue ich môže disarm a opravený spawn
  Oprava trashu v ICC - pridané waypointy, oprava damage
  Oprava: Lord Marrowgar: Opravené plamene ,opravený hitbox, opravený Bonestorm
  Oprava: Lady Deathwhisper: Opravený Mind Control - ovládaný hráč teraz používa spelly na raid, opravený Cult Fanatic
  Oprava: Gunship Battle: Prepísaný celý od základu, plná funkčnosť

  Pridané:
  - Frostwyrm event
  - Putricide event
  - Deathbringer outro event
  - Sindragosa gauntlet


  Dostupné obrázky z ICC:

  Ruby Sanctum: 
  - Oprava trashu: pridanie spellov, opravený damage
  - Oprava Haliona: Zmena pozície spawnu, korektný damage, oprava intra, oprava orbov

  Ulduar: Vo vývoji

  Ostatné dungeony a raidy sú funkčné, a neboli v nich pravdepodobne nájdene bugy.

Spelly

 • Warrior:
  - Infected Wounds
  - Thunder Clap
  - Bladestorm
  - Opraven konečný úhel při Charge
  - Titan's Grip damage penalty
  - Retaliation nadále nic nezpůsobuje, jestliže je warrior ve stunu
  - Deep wounds – opravený prepočet coefu

  Hunter:
  - Entrapment

  Death Knight:
  - Ebon Gargoyle - Haste od hráče
  - Death Grip neni možno použít během jumpu/fleeingu
  - Death Grip není možno použít na targety mimo LOS
  - Scourge strike
  - Chains of Ice - frost rune refresh
  - Blood-Caked Strike
  - Killing Machine
  - Unholy Blight AP coefficient
  - Raise Dead - je potřeba reagent pokud není v blízkosti corpse
  - Anti-Magic Shell – prepočet attack power z hráča
  - Magic Suppression
  - Death Coil healing part
  - Gargoyle damage a spravné targetování
  - Heart Strike sekundární target damage
  - Risen Ghoul stats
  - Odstranění Icy Cluth efektu při spadnutí Frost Fever
  - Raise ally and Raise Dead oprava cooldownu
  - Death Grip CAN be reflected

  Rogue:
  - Remove stealth on CC auras
  - Shadow Dance
  - Killing Spree - range, odstraňování útočníkova targetu
  - Honor Among Thives internal CD
  - Eviscrate – oprava damage
  - Glyph of Backstab – oprava combo pointov

  Warlock:
  - Chaos Bolt cannot be resisted

  Druid:
  - Treants jsou schopni způsobit daze targetu pomocí Brambles talentu
  - Oprava coef Intervade
  - Oprava armoru v Bear Form

  Shaman:
  - Glyph of Totem of Wrath
  - Grounding Totem
  - Oprava chance na Blessing of the Eternals
  - Magma totem spell coefficient
  - Crit chance totemů je stejná jako u hráče
  - Earthbind Totem nadále nenechává hráče v combatu
  - T10 4P bonus fix
  - Oprava textur totemů
  - Earth Shield – Oprava double healu
  - Totemy – opravený range spawn od hráča

  Priest:
  - Inner Fire nadále neprocuje, jestliže Power Word: Shield je aktivní
  - Mind Control
  - Shadowform global cooldown bug
  - Glyph of Pain Suppression lze použít při stunu
  - Body & Soul

  Paladin:
  - Hand of Reckoning damage
  - Divive Sacrifice – dispel aury ak má hráč menej ako 20%
  - Hand of Protection – korektne odstraňuje bladestormu
  - Hammer of the Righteous - dvojitý damage opravený
  - Seals – Oprava refreshu pri blocku alebo absorbu 


  Mage:
  - Cold Snap
  - Odstranění Molten Armor buffu při odstranění T9 bonusu
  - Glyph of Frostbolt - odstráni slow effect z Frostboltu
  - Flamestrike – Line of sight

  Všeobecné:
  - Meteorite Crystal - proc z instant spellov
  - Shadowmeld – Instant
  - Glacial Blast – Cast iba na hráčov vo fronte
  - Grobbulus – Oprava poisonu

Ostatné

 • Tower Defense: Oprava latencie v evente, úprava odmien
  Anti-DDOS: Vylepšený anti-ddos systém
  Wintergrasp: Opravené delá, opravené tanky, workshopy.
  Isle of Conquest: V beta fázi, opravené delá, node, lode
  Evade Systém: Oprava creatury ak dá assist, tak neostane v evade navždy
  Ring of Valor: Oprava textúr, oprava bugovania výťahu

  Obrázok z prípravy Ring of Valor:

Dále bychom vás chtěli srdečně pozvat na testování nejen výše uvedených oprav. Jak jistě dobře víte, jsou to z velké části právě vaše reporty, které umožňují developerům nové core posunout dál – blíže k jeho ostrému nahození.

Jestliže byste se rozhodli nám pomoct, usnadnit nám práci nebo prostě a zkrátka máte zájem na tom, abychom nové core nahodili v co nejlepší stavu, máte možnost lognout se na PTR realm (ve výběru realmu jenom přehodit, nemění se realmlist!), otestovat o co máte zájem a pak to nahlásit na bugtracket wowhead. Jak postupovat při nahlašování bugreportu?

1. Stačí se podívat na http://wowhead.project-nemesis.cz/an/
2. Vyhledáte si přesně to, co chcete nareportovat. A v pravém horním rohu máte možnost "Sign in"
3. Přihlašte se pod svým forum accountem a znovu najděte přesně tu věc, kterou chcete nareportovat.
4. Jakmile jste ji našli, ve spodní části stránky máte možnost "Create Issue" --> Zde popište přesně daný bug, nejlépe i s důkazním screenem nebo odkazem na zdroj - WOTLK, nikoliv CATA nebo MOP.

Jestliže se chcete přidat do užší testerské skupiny, kontaktujte ingame GM Fhaere s tím, že byste rádi pomohli a podíleli se na testování instancí a složitějších věcí. 

Přibližné datum spuštění je listopad/prosinec tohoto roku. 

Za GM a Dev tým,
Developer Frytik

Navýšení rate + ranní odstávka29.09. 2014, 22:18:44 od Raikin

Vážení hráči, 

jako omluvu za nedělní odstávku serveru si Vám dovolujeme oznámit, že jsme se rozhodli navýšit všechny rate, které se běžně navyšují o víkendech. Až do odvolání tedy mají všechny rate dvojnásobnou hodnotu oproti jeji běžné hodnotě. 

Dále si Vám dovolujeme oznámit, že v některém z následujících dnů (na 90% to bude 30. 9. dopoledne) bude server online/offline podle toho, jak bude servisní technik společnosti Dell potřebovat. Po nedělním výpadku bylo zjištěno, že server běží snad díky zázraku a podle společnosti Dell jsme měli být od neděle offline, protože by to prostě běžet nemělo. Bude tedy nutné vyměnit základní desku na serveru. 

Nebudeme Vám během té doby schopni podávat tak aktualizované info, jak tomu bylo v neděli, protože všechno bude záviset na 3. osobě.

Aktuální rate tedy vypadají takto:

Money 4x
XP kill 6x
Quest 6x
Honor 2x
Reputation 4x
Drop 2x

 

Váš AN tým

 

Citace Původně odeslal Jind Zobrazit příspěvek
Věc se má takto, ted to běží podle Dell servisu jen zázrakem a dokázali jsme nemožné.

Dnes se objednal servis na zítřejší ráno kdy dojde k výměně vadné základové desky a také karty vzdáleného přístupu IDRAC 6.


Aktuální počet ram je na 50 % tj 32 GB RAM
System HDD 6 x 300 GB 15000 ot. Raid 10
Mysql HDD 250 GB SSD
Backup HDD 2 x 2 TB


Vadný HDD byl podán do reklamace. (zajímavost hdd skončila záruka před týdnem,údajně máme nějakou ochranou lhůtu do které se snad vejdeme )
Vadné Ram byli dány do reklamace


Až servisní technik od Dellu vymění vadný HW tak někdy při malém provozu např ve 2-3 ráno bude nutný update UEFI.

EDIT:
Informace o přesném času kdy dorazí technik ještě budu aktualizovat.
 
EDIT 30. 9 10:30: Dell ohlásil, že oprava proběhne zítra, nejpravděpodobněji dopoledne.
 
EDIT 13. 10: Rate sundány na normální hodnotu

Info o shutdownu 28. 9 15:3028.09. 2014, 22:14:03 od Raikin

Aktuální stav: SERVER ONLINE

00:40// Velmi pravděpodobně odstávka proběhne již dříve, pravděpodobně kolem 12.-13. hodiny. Bude upřesněno dopoledne.

13:10// Odstávka bude přibližně za hodinu a půl až dvě hodiny. Jind je na cestě do Prahy.0

14:55// V 15:15 proběhne restart, vypne se mašina a do pár minut bychom měli být online.

15:10// Shutdown posunut na 15:30

15:35// Právě probíhá zálohování před samotným zhozením mašiny.

15:40// Mašina je offline a právě se jdou vyměňovat záložní disky. Předpokládaný čas nahození serveru 16:00 - 16:30.

16:03// Oba disky nainstalovány. Probíhá testovací spuštění bez síťového připojení.

16:15// Vyskytl se problém s RAM. Problém řeší Jind přímo na místě (v serverovně)

17:25// RAM se nakonec povedlo uvést do provozu (po tom, co jedna odešla a muselo se udělat jejich rozložení a přerozdělení), avšak opakovaně se nedaří načíst Linux. Čeká se, až do serverovny dorazí Daemon. ETA - aktuálně nelze určit

18:35// Daemon cca. za 30 minut bude v Praze a okolo 20:00 by měl být v serverovně a měl by začít problém (problém s bootovaním Linuxu) řešit.

22:12// Jsme online!

Nedělní odstávka26.09. 2014, 22:35:55 od Faelon

Vážení hráči,

v nědeli okolo 18:00 proběhne neodkladná udržba serveru.

Bohužel odešel záložní disk, tak ho vyměnujeme za dva nové.

Odhadovaná doba odstávky je přibližně jedna hodina. Pokud půjde vše dobře může být doba odstávky i kratší.

 

Edit 00:40 : Velmi pravděpodobně odstávka proběhne již dříve, pravděpodobně kolem 12.-13. hodiny. Bude upřesněno dopoledne.

 

edit 13:10 : Odstávka bude přibližně za hodinu a půl až dvě hodiny. Jind je na cestě do Prahy.0

 

Děkujeme za pochopení.

green realm iconInformace o serveru

World server:Online
Login server:Online
Online Hráčů:64
Aliance:23
Horda:41
Uptime:
Poslední update:18. 01. 2015
Přepočet AP:01. 02. 23:04
Víkend:+ XP
Bitva o Wintergrasp:Probíhá
   Ovládá:Horda
   Konec za:0h 21m

Reklama


Náhodné video

The Frostmourne: Light Of Dawn
Náhodné video


Reklama


Project-Nemesis logo